Bu sizin başarınız ve bizim hikayemiz.

AIPRON ekibi her geçen gün sizler için yenilik yapmaya devam ediyor.

Hakkımızda

AIPRON ELEKTRONİK HİZMETLER SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. firmamız 2014 yılında ilk olarak Antalya bölgesinde hizmet vermeye başladık. Müşterilerimizin talepleri ve istekleri doğrultusunda Antalya , Muğla , Aydın , Denizli , Burdur illerinde önce yerel depo olarak ürün tedariği ve dağıtımını yaptık.2018 yılı itibari ile www.kacparaya.com web sitesi ile online perakende alışveriş sitemizi hizmete açtık.Şuanda 10’a yakın sektörde hizmet vermekteyiz.

“AIPRON ELEKTRONİK HİZMETLER” olarak E-ticaret  bilişim ,yazılım,web tasarım,teknik hizmetler, danışmanlık,araç kiralama,seyahat acentası, ithalat,ihracat  olmak üzere çeşitli sektörlerde yer almaktayız.

Şirketimizin en önemli hedefi üretim faaliyetleri arasında yer almaktır.Yakın zamanda yaptığımız yatırımlar aracılığı ile ülkemizde akıllı ev, dekorasyon, mobilya, led, bilişim teknolojileri gibi sektörlerde kendi markalarımız ile yerli üretim yapmayı planlamaktayız.Bu süreç içerisinde siz değerli müşterilerimize kaliteli ürünleri kolaylıkla uygun koşullarla tedarik etmeye devam edeceğiz.

Kacparaya.com @ 2022.

9924
KAYITLI MÜŞTERİ
112241
TAMAMLANAN SİPARİŞ
9
ÇALIŞANLAR
2
DEPO
1244
KURUMSAL MÜŞTERİ
7500+
ÜRÜN ÇEŞİTLİLİĞİ

Daha iyi hizmet vermek için çalışmaya devam ediyoruz.

Fikirlerinizi bizimle paylaşmak için iletişim kurabilir , istek ve önerilerde bulunabilirsiniz.